niedziela, 14 lipca 2013

9 lat ...

Dzisiaj mija 9 lat odkąd +Artur powiedział: "Chciałbym być z Tobą" - słowa na które czekałem przez całe swe życie ....oczywiście się zgodziłem i nie powiem że był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Pytanie brzmi  po co do tego wracam .... NIE MAM POJĘCIA ....
Od dwóch dni mam mega doła ...nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć jak tylko tym że to ta "rocznica"
Oczywiście kiedy mi ciężko to dziwnym trafem w moim strumieniu na G+ pojawia się piosenka która mnie powala na ziemię .... Piosenka która trafia we mnie jak piorun ... Głupia nie dobra okropna niestety ona mówi o mnie i to mnie w niej tak uderza....

Jak jej wysłuchałem za pierwszą razą uderzył mnie przekaz emocjonalny ..... z drugim trafił we mnie tekst ... Mój dół oczywiście się spotęgował ... Zacząłem myśleć o moim istniejącym związku i to mnie dobija ....niby jest fajnie bo mam kogoś, ale ten związek taki wymarzony, wyśniony .... Jak się zaczynało było świetnie grały endorfiny, emocje, emocje... Dziś mamy za sobą 4 lata życia .... szmat czasu ... endorfiny już opadły.... żyjemy .... Poprzez perspektywę tej piosenki odkrywam (nie żebym od dłuższego  czasu o tym nie wiedział ale cały czas to zagłuszam w sobie) jestem wypalony nie umiem MU dać tego czego bym chciał dać. Ta piosenka nazywa to co tak mocno w sobie ukrywam ... jestem martwy. wewnętrznie wypalony i do tego stopnia że widzę iż się nawzajem oddalamy. Nie umiem się włączyć na miłość. ON w tym wszystkim nie jest bez winy. Wiem gdybym głośno wyraził że w naszym związku brak mi bliskości to do jutra byłbym tulony, głaskany, dotykany, całowany niestety wtedy bym czuł że to jest "wymuszone" i satysfakcji z tych czynów byłoby zero.... Kiedyś wspólnie przynajmniej oglądaliśmy filmy .... dziś ja oglądam film DVD on zerka okiem i po trzech minutach wychodzi by zasiąść przed laptopem ....Dobrze że mamy dwa pokoje bo tak to już nie moglibyśmy się przed sobą ukrywać .... Nie wiem co będzie dalej życie i czas pokaże. Szkoda byłoby to wszystko stracić a z drugiej strony nie umiem walczyć o to co mam moje wnętrze jest takie jak śpiewa chłopczyk z w/w piosenki.
Tom Odell 'Another Love' | BRITs 2013 Session EXCLUSIVE